Culture Book

Sempai

Poznaj nas! Dowiedz się jacy jesteśmy, jak się zachowujemy, co robimy i jakie wyznajemy zasady i wartości

Pobierz nasz Culture Book

Istota kultury organizacji nigdy nie była taka ważna jak dziś przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu się w danej firmie oraz decyzji czy w niej pozostać. Dlatego właśnie powstał ten Culture Book.

Mamy nadzieję, że pomoże on ekipie utrwalić, przypomnieć sobie, może zrozumieć i zobaczyć to, kim jesteśmy i jacy jesteśmy w firmie. A przy przyszłym kolegom oraz koleżankom lepiej nas poznać i podjąć decyzję, czy warto stać się częścią naszej Firmy.

“Czym jest kultura organizacji? Chyba nie potrafię w jednym zdaniu zdefiniować tego pojęcia, ale z całą pewnością jestem w stanie stwierdzić, że rodziła się ona i kształtowała w naszej Firmie na przestrzeni tych wszystkich lat już od dnia jej powstania. Nie wiem, czy nasza kultura organizacyjna jest świetna, nie wiem nawet czy jest dobra, ale na pewno jest Nasza. To mieszanka stworzonych więzi międzyludzkich, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, wzbogacona indywidualnymi ambicjami, przeplatana prywatnym życiem, pasjami i hobby, wpasowana w naszą strukturę organizacyjną. Zarówno tę lokalizacyjną, jak i międzydziałową”

Sebastian Suma
CEO

Zobacz aktualne oferty pracy w Sempai

Pracuj z nami!