aktualności

Program stażowy #zostańsempai wystartował!

Co łączy wszystkich ze zdjęcia? Wakacyjny staż w Sempai! 

Dziś wystartowała druga edycja programu stażowego. Po ubiegłorocznym sukcesie zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą inicjatywę o kolejne działy i miasta. W ten oto sposób wraz z początkiem tygodnia 9 zdolnych studentów i świeżo upieczonych absolwentów różnych uczelni zasiliło działy Content Marketingu, SEO, Google Ads, Facebook Ads, Client Service i Social Media. 

Pierwszy dzień minął pod znakiem wspólnej integracji i poznaniu firmy – już jutro rozpoczynają się szkolenia i intensywna praca z naszymi specjalistami. Potem pierwsze zadania i pierwsze wyzwania. Dobrze jest widzieć tylu młodych i kreatywnych ludzi, którzy właśnie rozpoczynają swoją piękną przygodę z marketingiem internetowym. Dla każdego to szansa na zdobycie nowych umiejętności i cennego doświadczenia.

Poprzednią, pilotażową edycję oceniamy bardzo wysoko. Czterech naprawdę zdolnych młodych ludzi po zakończeniu 3-miesięcznego stażu – pracuje u nas do dziś i z tego co słyszymy od nich czy też ich przełożonych, wynika, że to dopiero początek ich karier w Sempai 🙂 Tego samego życzymy obecnym stażystom. Niech to będą 3 wspólne miesiące  pełne ciekawych i rozwojowych wyzwań, które będą początkiem udanej i fascynującej kariery. 

blog

Dużo się u nas dzieje, bądź na bieżąco!