Let Us
Perform
Your Future

TO WIĘCEJ NIŻ STAŻ

To wyzwanie, dzięki któremu rozpędzisz swoją karierę. Z taką ekipą nie ma rzeczy niemożliwych!

W trakcie trzymiesięcznego stażu w wybranym przez siebie dziale:

  • rozwiniesz się pod okiem naszych specjalistów,
  • zdobędziesz niezbędne kompetencje, by poznać uniwersum marketingu internetowego i w nim zaistnieć.
  • zarobisz money with wings emojimoney with wings emoji🙂

Nie masz doświadczenia, ale szybko się uczysz i pasjonujesz się wybranym obszarem?

To świetnie!

Co roku zapraszamy do naszego zespołu ambitnych ludzi otwartych na współpracę i nowe wyzwania. Każdy z nas zaczynał od prostych rzeczy, a teraz chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Jeśli postawisz u nas swój pierwszy krok, to prawie pewne, że zostaniesz z nami na dłużej. Aż 12 z 13 uczestników poprzednich edycji programu stażowego do dziś buduje z nami markę Sempai.

Wiemy, że nie zawsze pierwsze wybory zawodowe są tym, co dla nas dobre. Jeśli masz mniej niż 30 lat, chcesz poznać branżę marketingu i szukasz zmiany- wszystko wskazuje na to, że musimy się poznać.

CO NA CIEBIE CZEKA?

Spodziewaj się wysokiego profesjonalizmu i przyjaznej atmosfery. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Koniecznie sprawdź zakładkę “culture book”. Jesteśmy Sempai, więc znamy się na swojej robocie. A że w robocie oprócz roboty ważne są też relacje — wiemy również jak dbać o zespół i wzajemnie motywować się do rozwoju. Lubimy siebie i lubimy razem pracować — to jest nasza recepta na sukces. Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów o różnorodnych pasjach. Zadbamy zarówno o dobrą atmosferę, jak i o Twój rozwój. Dlatego też, od początku pracujesz na prawdziwych projektach i poznajesz pierwszych klientów. Czeka na Ciebie także kilka podróży — odkryjesz nowe firmy, branże oraz poznasz ludzi odpowiedzialnych za kluczowe procesy w naszej organizacji.

GDZIE SĄ STAŻE?

#ACC

 

Staż w dziale ACC to miejsce dla tych, którzy nie lubią się nudzić. Opieka nad klientem to nie tylko tłumaczenie wszelkich zawiłości biznesu, ale też podrzucanie rozwiązań i dawanie pewności, że trzymamy rękę na pulsie. Każdy dobry klient trafia na równie dobrego specjalistę ds. obsługi, a że u nas pracują najlepsi, to i Ty będziesz pracować z najlepszymi.

#DAT

 

Wolisz usiąść i analizować? To świetnie, dział DAT będzie dla Ciebie idealnym miejscem. Ulokowany na “drugiej stronie tęczy” naszego białostockiego biura, wciąga adeptów poszukiwania sensu w cyfrach i wypluwa ich razem z oczywistą strategią na poprawę wyników klienta.

#SEO

 

Od dawna ostrzysz zęby na to, by poznać, o co chodzi z tym SEO? My już swoje zęby na tym zjedliśmy. Wiemy, jak zoptymalizować stronę i poprawić jej pozycjonowanie, aby, aby wyświetlała się wysoko w wynikach wyszukiwania.

#CONTENT

 

Lubisz doprawiać rzeczywistość barwnymi sformułowaniami? Zapraszamy do content marketingu, gdzie czekają na Ciebie soczyste projekty. Żadnego nudnego klepania w klawiaturę, tu dzieje się magia. Niebanalna składnia i barwny język polane kreatywnym sosem — brzmi jak przepis na Twój ulubione danie?

#ADS

 

Przejdź na drugą stronę lustra… i wyszukiwarek google lub poznaj techniki kreowania kampanii w social mediach. Insta, fejs, tiktok lub linkedin - tam działamy i kreujemy ruch dla naszych klientów. Doceniasz RTMy i lubisz gdy dużo się dzieje? I to uczucie gdy scrollujesz feed… a tam nasze adsy.

#IT

 

Żadna szanująca się firma nie może działać bez działu IT. Kto chociaż raz poznał smak wdrożenia aplikacji i otrzymał dumne miano developera, ten wie, jak to jest być świętym graalem organizacji. Ale nie samą deweloperką firma żyje, są też testy i gonienie robaków (debugowanie). Słowem - ahoj przygodo!

#Grafik kreatywny

 

Poszukujemy grafika, który swoją kreatywnością potrafi poprawić humor, zachęcić do kliknięcia w reklamę lub stworzyć prezentację, która zahipnotyzuje publikę podczas webinaru. U nas zawsze możesz liczyć na dokładne briefy, ale liczymy też, że zaskoczysz nas swoją pomysłowością! :)

DAJ SIĘ POZNAĆ

PROGRAM STAŻOWY TRWA OD 01.07.2023  DO  30.09.2023

Aplikuj poprzez poniższy formularz kontaktowy załączając CV