Let Us
Perform
Your Future

U NAS TO COŚ WIĘCEJ NIŻ STAŻ

To wyzwanie, dzięki któremu rozpędzisz swoją karierę. Z taką ekipą nie ma rzeczy niemożliwych!

W trakcie trzymiesięcznego stażu w wybranym przez siebie dziale:

  • rozwiniesz się pod okiem naszych specjalistów,
  • zdobędziesz niezbędne kompetencje, by poznać uniwersum marketingu internetowego i w nim zaistnieć.
  • wzbogacisz się o doświadczenia, ale nie tylko!
  • poznasz mnóstwo ciekawych ludzi, który oprócz wykonywania świetnej pracy umieją się również doskonale bawić (na przykład tworząc TikToki).

Rekrutacja rozpoczyna się już w kwietniu! O wszystkim będziemy informować na bieżąco w naszych mediach społecznościowych! 🙂


A tymczasem – sprawdź, co na Ciebie czeka i poznaj nasz #sempaiteam.

CO NA CIEBIE CZEKA?

Spodziewaj się wysokiego profesjonalizmu i przyjaznej atmosfery. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Koniecznie sprawdź zakładkę “culture book”. Jesteśmy Sempai, więc znamy się na swojej robocie. A że w robocie oprócz roboty ważne są też relacje — wiemy również jak dbać o zespół i wzajemnie motywować się do rozwoju. Lubimy siebie i lubimy razem pracować — to jest nasza recepta na sukces. Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów o różnorodnych pasjach. Zadbamy zarówno o dobrą atmosferę, jak i o Twój rozwój. Dlatego też, od początku pracujesz na prawdziwych projektach i poznajesz pierwszych klientów. Czeka na Ciebie także kilka podróży — odkryjesz nowe firmy, branże oraz poznasz ludzi odpowiedzialnych za kluczowe procesy w naszej organizacji.

PRZYGODA NA LATO... i NA LATA!

 

Staż trwa 3 miesiące - od początku lipca do końca września. Zdecydowana większość stażystów zostaje jednak z nami na dłużej, już jako pracownicy

PŁATNA UMOWA STAŻOWA

 

Cenimy sobie pracę naszych specjalistów - niezależnie od tego, na jakim etapie kariery się obecnie znajdują. Dlatego też - przed rozpoczęciem każdego ze staży w naszej firmie, podpisujemy umowę z kwotą wynagrodzenia.

NIE MA NUDY

 

Zależy nam na tym, abyś stał się samodzielnym specjalistą. Dlatego też - podczas stażu na pewno nie będziesz kserować dokumentów ani parzyć kawy. Na stażu w Sempai - będziesz się szkolić i pracować w docelowym dziale na konkretnych projektach

#SEMPAITEAM

 

Przez pobytu w Sempai będziesz pracować pod opieką jednego z naszych ekspertów specjalnie dedykowanego Twojemu stażowi. Na pewno nie zaginiesz! :)

FAQ

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy jedną z największych Agencji Digital Marketingu w Polsce. Od niemal 18 lat zajmujemy się marketingiem internetowym, szczególnie w obszarach takich jak SEO, analityka oraz reklama.

Czy staże są płatne?

Tak, osoby są zatrudnione w ramach umowy stażowej na stażu.

W jakich godzinach pracujemy w Sempai?

Mamy elastyczny czas pracy, czyli zaczynamy w godz. od 7.00-9.00 i pracujemy 8 h. Sami decydujemy w jakich godzinach chcemy pracować:)

Gdzie będą realizowane staże?

Staże są realizowane stacjonarnie w biurach w Białymstoku (al. Tysiąclecia państwa Polskiego 6) oraz w Częstochowie (ul. Dekabrystów

Kiedy rozpoczyna się staż?

Rekrutację rozpoczynamy w kwietniu, natomiast sam staż trwa od początku lipca do końca września