aktualności

Sempai dołącza do grona Pracodawców DIMAQ!

Sempai uzyskał status Pracodawcy DIMAQ przyznawany przez IAB Polska. To potwierdzenie wysokich kwalifikacji naszego zespołu specjalistów w zakresie marketingu internetowego. A dla kandydatów do pracy z nami – pewność, że będą mogli się stale rozwijać. 

Kim jest pracodawca DIMAQ? 

To firma, która zatrudnia osoby posiadające międzynarodowy certyfikat DIMAQ na poziomie Basic lub Professional. Certyfikat ten potwierdza wysokie kompetencje w zakresie e-marketingu. Aby go zdobyć, należy wykazać się rozległą – i co bardzo ważne, praktyczną – wiedzą z zakresu digital marketingu uwzględniającą aż 12 obszarów tematycznych. Nie jest to jednak certyfikat ważny bezterminowo – aby zachował aktualność, należy go odnawiać co dwa lata podchodząc ponownie do egzaminu, bądź zdobywając wymaganą ilość punktów dzięki uczestnictwu w akredytowanych konferencjach branżowych, szkoleniach, czy publikując merytoryczne artykuły. 

Co to oznacza?

Otrzymanie statusu Pracodawcy DIMAQ jest dowodem na to, że członkowie naszego zespołu posiadają aktualną wiedzę z zakresu e-marketingu, a uwzględniając dynamiczny rozwój tej branży, to niezwykle ważne. Nasi Klienci wiedzą, że znajdują się pod opieką doskonale przygotowanego i kompetentnego zespołu specjalistów. Zapewniamy w ten sposób obsługę na najwyższym poziomie oraz możemy stale rozwijać oferowane usługi. 

Jak skorzystają na tym nasi pracownicy i kandydaci?

Pracownicy oraz kandydaci zainteresowani dołączeniem do #sempaiteam mogą mieć pewność, że zadbamy o ich nieustanny rozwój i podnoszenie kompetencji. Obecność w gronie Pracodawców DIMAQ zapewnia nam dostęp do specjalnych szkoleń, zniżki na wejściówki na wydarzenia organizowane przez IAB Polska oraz inne akredytowane eventy. Na nasze wsparcie mogą liczyć nie tylko osoby posiadające już certyfikat DIMAQ i chcące uczestniczyć w programie recertyfikacji, ale także pracownicy, którzy dopiero planują go zdobyć. 

Jeśli więc myślisz o DIMAQ, to w Sempai stworzymy Ci idealne warunki do podnoszenia swoich kwalifikacji i aktualizowania wiedzy z obszaru digital marketingu!  

blog

Dużo się u nas dzieje, bądź na bieżąco!